Atribuită
Cumpărare directă
PRELUNGITOR 3P 5M 2006 SPIN 5 buc ADAPTOR PRIZA 3X2P+T FRONTAL NEGRU 050512+TAXA TIMBRU 0.10LEI CONS. 2 buc PRELUNGITOR 3P 5M BACHMANN 3842025 CONS. 4 buc ADAPTOR 3 IESIRI 050662LG CONS. 8 buc FISA MULTIPRIZA 4 IESIRI 50650LG+TAXA TIMBRU INCLUSA 0.10LEI CONS. 4 buc PRELUNGITOR 3P 5M CU INTRERUPATOR BACH 3842045 CONS. 8 buc ADAPTOR PRIZA 2 IESIRI 050655LG+TAXA TIMBRU INCLUSA 0.05LEI CONS. 3 buc PRELUNGITOR 5M 3P FARA INTRERUPATOR ALB PANASONIC WLTB04352WH CONS. 1 buc ADAPTOR PRIZA 2X2P+T FRONTAL NEGRU 050511 CONS. 7 buc PRELUNGITOR 3P 5M ALB STROHM ULTRA 4 buc PRELUNGITOR 5M 3P FARA INTRERUPATOR ALB PANASONIC WLTB04352WH CONS. 2 buc
- Număr anunț
- DA26316449
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC ”LUCIAN BLAGA” CONSTANTA (CUI 13344170)
- Furnizor / câștigător
- FIVE-HOLDING SA (CUI 10562600)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.011,19 RON
- Valoare atribuită
- 1.011,19 RON
- Data publicării
- 10.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.