Atribuită Cumpărare directă

Catalog prescolari 2 Catalog clasa pregatitoare 1 Supracoperta catalog 14 Catalogul clasei I-IV 5 Catalogul clasei V-VIII 4 Catalog liceu 4 Carnet elev I-IV 30 Carnet elev V-VIII 15 Carnet elev liceu 30

Număr anunț
DA26317275
Autoritate contractantă
LICEUL TEOLOGIC ORTODOX "SFINTII ÎMPARATI CONSTANTIN SI ELENA (CUI 17954422)
Furnizor / câștigător
ROTAREXIM SA (CUI 1465985)
Cod CPV
22900000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
926,80 RON
Valoare atribuită
926,80 RON
Data publicării
11.09.2020 00:00
Data finalizării
13.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

926,80 RON

din 926,80 RON estimat