Atribuită Cumpărare directă

SSD 120 Gb. buc 50 Blu-ray writer. buc 1 Placă video PCI Express 3.0. buc 9 Unitate fuser originala OKI MC873, cod 44848805, capacitate 100.000 de pagini. buc 1

Număr anunț
DA26325804
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI VASLUI (CUI 4226338)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
Cod CPV
30237100-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.236 RON
Valoare atribuită
7.236 RON
Data publicării
11.09.2020 00:00
Data finalizării
14.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.236 RON

din 7.236 RON estimat