Atribuită Cumpărare directă

Model Producator Ultracell Model UL9-12 Specificatii tehnice Format UPS Tip Lead-acid Dimensiune 151 x 95 x 65 mm Greutate neta 2.45 kg Volti 12 V Capacitate 9000 mAh

Număr anunț
DA26312697
Autoritate contractantă
SC CENTRALA ELECTRICA DE TERMOFICARE HIDROCARBURI SA (CUI 26176052)
Furnizor / câștigător
DATASPOT COMPUTERS S.R.L. (CUI 24628046)
Cod CPV
31431000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
564,72 RON
Valoare atribuită
564,72 RON
Data publicării
10.09.2020 00:00
Data finalizării
11.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

564,72 RON

din 564,72 RON estimat