Atribuită Cumpărare directă

1 serviciu de asigurare OBLIGATORIE auto (RCA), pentru Buldoexcavator JCB, 4000kg - VN346. Prima de asigurare 788 RON/12 luni. 1 serviciu de asigurare OBLIGATORIE auto (RCA), pentru Buldoexcavator JCB, 2800kg - VN 350. Prima de asigurare 740 RON/12 luni. 1 serviciu de asigurare OBLIGATORIE auto (RCA), pentru Autoturism Fiat Doblo, 1248 cmc - VN 05 JYW. Prima de asigurare 600 RON/12 luni.

Număr anunț
DA26324585
Autoritate contractantă
Compania de Utilitati Publice S.A. Focsani (CUI 1443170)
Furnizor / câștigător
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.128 RON
Valoare atribuită
2.128 RON
Data publicării
11.09.2020 00:00
Data finalizării
14.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.128 RON

din 2.128 RON estimat