Atribuită
Cumpărare directă
MOP BUMBAC 250G 25 BUC X 4.2017 GALEATA CU STORCATOR SI ROTI DREPTUNGHIULARA 10 BUC X10.5042 GALEATA CU STORCATOR DREPTUNGHIULARA(15L) 5BUC X 10.5042 GALEATA CU STORCATOR ROTUNDA 12L 6BUC X 7.1429 FURTUN DUS INOX 150CM CFBX150 5BUC X 16.7227 BATERIE LAVOAR VASTO BVA2 2BUC X 80.6723 CAPAC WC SANOBI ALB 8BUC X 33.5294 DOZATOR SAPUN 1L 1BUC X 15.9664 DOZATOR SAPUN 500ML (545) 1BUC X 9.2437 COLTAR FLEXIBIL PVC 2.75M LCF 257.162 6BUC X 9.2437 COADA MATURA LEMN 25 BUC X 1.6807
- Număr anunț
- DA26326610
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC DORNA CANDRENILOR (CUI 6631434)
- Furnizor / câștigător
- COLOANA PROD COM SRL (CUI 6339007)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 941,34 RON
- Valoare atribuită
- 941,34 RON
- Data publicării
- 11.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.