Atribuită Cumpărare directă

CARNACIORI AFUMATI KG KG 5,166 1 111,53 BANANE CI.CCA.18KG C.I CA ... mai departe

Număr anunț
DA26331495
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala " S.Illyes Lajos" Sovata (CUI 29033006)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
15813000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.509,59 RON
Valoare atribuită
1.509,59 RON
Data publicării
14.09.2020 00:00
Data finalizării
15.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.509,59 RON

din 1.509,59 RON estimat