Atribuită Cumpărare directă

PACHET ELECTRICE 3 1 PRIZA INDUSTRIALA 16A DIN CAUC. TICS-212G #5997374150996 buc 10 11.6807 2 FISA INDUSTRIAL 16A DIN CAUC. TICS-012G #5997374150989 buc 8 8.3193 3 STECHER CU CP CAUCIUCAT NEGRU IP44 #9003399982651 buc 2 10 4 CUTTER 556 A #3838909168531 buc 1 10.8403 5 FISA CP CERAMIC IPEE #6423560030883 buc 1 5.7983 6 CUPLA BIPOLARA DEM#2000000185781 #6422161064105 buc 1 3.2773 7 CABLU MYYM 3X1#2000000061610 ml 8 1.5966 8 CANAL CABLU 25X16 AUTOADEZIV#2000000242897 #9002579846585 #5948833032452 #5944016002076 buc 3 4.1176

Număr anunț
DA26299526
Autoritate contractantă
ANSAMBLUL ARTISTIC PROFESIONIST"MURESUL (CUI 4322815)
Furnizor / câștigător
SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
Cod CPV
31681000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
248,40 RON
Valoare atribuită
248,40 RON
Data publicării
09.09.2020 00:00
Data finalizării
10.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

248,40 RON

din 248,40 RON estimat