Atribuită
Cumpărare directă
CF237Y (37Y) CARTUS TONER BLACK (41000 PAG) ORIGINAL CANON M608 M609 M 631 M632 M633 (*)(F) LISTA ECHIPAMENTE CE FOLOSESC ACEST CONSUMABIL: *LJ Enterprise M608/M609/ M631/M632/M633 PERSOANE DE CONTACT: Corina Dobrin 0731.372.434, e-mail corina@dnsbirotica.ro sau Corina Paun 0731.372.430, e-mail ofertare1@dnsbirotica.ro
- Număr anunț
- DA26295710
- Autoritate contractantă
- Directia Judeteana de Statistica Maramures (CUI 3627935)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.977,80 RON
- Valoare atribuită
- 2.977,80 RON
- Data publicării
- 09.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.