Atribuită Cumpărare directă

Wharfedale Pro WF-300 Dual Set 600, Adam Hall S5-BE

Număr anunț
DA26304902
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 0391 Brasov (CUI 4317533)
Furnizor / câștigător
MEDIA CRUSHER SRL (CUI 18640363)
Cod CPV
32341000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.310,09 RON
Valoare atribuită
1.310,09 RON
Data publicării
10.09.2020 00:00
Data finalizării
11.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.310,09 RON

din 1.310,09 RON estimat