Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de coordonator în materie de securitate și sănătate conform Hotărârii de Guvern nr. 300/2006, asigurate pe durata realizării lucrărilor, pentru urmărirea realizării obiectivului de investiții „Eficientizare energetică a clădirilor din municipiul Brașov - Colegiul Național Dr. Ioan Meșotă - Corp A + Sala de sport” - in conformitate cu oferta depusa cu nr. 83383/25.08.2020 la anunțul de publicitate ADV1163726/14.08.2020
- Număr anunț
- DA26323624
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BRASOV (CUI 4384206)
- Furnizor / câștigător
- ACTEON CONSULTING SRL (CUI 31007785)
- Cod CPV
- 79714000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.300 RON
- Valoare atribuită
- 24.300 RON
- Data publicării
- 11.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.