Atribuită Cumpărare directă

MASCA DE PROTECTIE 3 STRATURI POLIPROPILENA

Număr anunț
DA26320498
Autoritate contractantă
Orasul Zarnesti (Primaria Orasului Zarnesti) (CUI 4646897)
Furnizor / câștigător
REXTON GRUP SRL (CUI 21858300)
Cod CPV
35814000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.619 RON
Valoare atribuită
8.619 RON
Data publicării
11.09.2020 00:00
Data finalizării
14.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.619 RON

din 8.619 RON estimat