Atribuită
Cumpărare directă
Set 4 panouri prezentare, fix Magnetoplan - descriere produs Panouri recomandate pentru prezentari, comunicari si informari Potrivite pentru expozitii, birouri sau holurile de la intrarea in hoteluri Au 2 fete, stalpii octogonali fac parte din sistem Ofera posibilitati variate pentru configurarea structurii de expunere Dimensiune panou: 1200 x 1500 mm, ambele parti din pasla gri Setul include: 4 panouri, 5 stalpi octogonali Latime: 5185 mm Inaltime: 1800 mm Disponibilitate la comanda
- Număr anunț
- DA26329496
- Autoritate contractantă
- MUZEUL VASILE PARVAN BARLAD (CUI 4446465)
- Furnizor / câștigător
- SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
- Cod CPV
- 30192170-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.550 RON
- Valoare atribuită
- 17.550 RON
- Data publicării
- 14.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.