Atribuită Cumpărare directă

DOSAR PVC NOKI BUC 50 0.5 FOLIE PROTECTIE A4 NOKI 100/SET SET 2 8.4 HARTIE COPIATOR A4 NIVEUS 80G TOP 10 12 PIX BIC ROUND STICK ALBASTRU BUC 20 0.84 DOSAR PVC NOKI BUC 50 0.5 USB 16GB SANDISK BUC 4

Număr anunț
DA26304540
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA VICTORIA (CUI 17376388)
Furnizor / câștigător
ROVAL PRINT SRL (CUI 14476846)
Cod CPV
39263000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
321,25 RON
Valoare atribuită
321,25 RON
Data publicării
09.09.2020 00:00
Data finalizării
10.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

321,25 RON

din 321,25 RON estimat