Atribuită
Cumpărare directă
Trump Des 25kg Bid 1 690.00 690.00 Saci menajeri negri 60L/50buc (50role/bax) Set 2 4.80 9.60 "MT-Manusi nitril albastre fara pudra M 200manusi/cutie (10cutii/bax)" Buc 4 90.00 360.00 "Manusi nitril albastre GMT fara pudra L 100manusi/cutie (10cutii/bax)" Cutii 1 47.50 47.50 SIR-Manusi menaj albastre M Perechi 6 3.20 19.20 Pahare transparente 3 set 6.10=18.3
- Număr anunț
- DA26326701
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT ZANA ZORILOR (CUI 17965626)
- Furnizor / câștigător
- OVIVA DISTRIBUTION SRL (CUI 17676130)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.144,60 RON
- Valoare atribuită
- 1.144,60 RON
- Data publicării
- 11.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.