Atribuită Cumpărare directă

PAKADV1161945 PACHET ANVELOPE ALL SEASON 60 BUC MONTAJ INCLUS COMPUS DIN: 185/65R15 88T - 40 BUC 185/60R15 88H- 20 BUC MONTAJ GRATUIT

Număr anunț
DA26325073
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie al Judetului Timis (CUI 4250697)
Furnizor / câștigător
ALCAR WHEELBASE ROMANIA SRL (CUI 17031494)
Cod CPV
34351100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.060 RON
Valoare atribuită
9.060 RON
Data publicării
11.09.2020 00:00
Data finalizării
14.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.060 RON

din 9.060 RON estimat