Atribuită Cumpărare directă

Revizie timpurie motorizare Diesel BC 25 PLB din dotarea parcului auto al POLITIEI LOCALE BACAU conform devizul de ofertă nr. DE091970/0709.2020 și certificatul de control cu nr.110048154/07.09.2020, autoutilitar aflat în periodă de garantie

Număr anunț
DA26310338
Autoritate contractantă
POLITIA LOCALA A MUNICIPIULUI BACAU (CUI 27993380)
Furnizor / câștigător
DAREN AUTOMOBILE S.R.L. (CUI 15934070)
Cod CPV
50110000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
448,31 RON
Valoare atribuită
448,31 RON
Data publicării
10.09.2020 00:00
Data finalizării
10.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

448,31 RON

din 448,31 RON estimat