Atribuită Cumpărare directă

Servicii de dezinfecție anti COVID 19, 3 reprize conform protocol DSP. Clădirea C1, suprafață utilă: 570 mp. Clădirea C2, suprafață utilă : 116 mp. Total suprafață : 686 mp.Volumul de dezinfectat : 1715 mc

Număr anunț
DA26334659
Autoritate contractantă
Inspectoratul Școlar Județean Ilfov (CUI 10276616)
Furnizor / câștigător
RAPID CLEAN INSECT SRL (CUI 31935353)
Cod CPV
90923000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
977,55 RON
Valoare atribuită
977,55 RON
Data publicării
14.09.2020 00:00
Data finalizării
16.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

977,55 RON

din 977,55 RON estimat