Atribuită
Cumpărare directă
Se achizitioneaza urmatoarele produse conform refeartelor de necesitate nr. 5418/07.09.2020 și 5473/10.09.2020: SACI NT 35 69043510 5buc /set 120,17 1 BUC 7044578 PULVERIZATOR BERRY 1.5 31,25 1 BUC 7032014 HARTIE PROSOP MISAVAN 2STR 200M 1B/SET 20,79 2 BUC 7058047 SOLUTIE DEZINFECTANTA MAINI 5L 90,76 2 BUC 7048117 HARTIE IG.LILA CAMILLA CELUL.3STR 8 ROLE 8,10 4 SET 7043097 GLADE MICROSPRAY REZ.LAVANDA 3X10ML 20,80 1 PAC 7030486 GLADE MICRO REZ LILY 2+1 GR 3X10ML 20,80 1 PAC 7000507 CILLIT BANG PULVERIZATOR 750ML 16,20 2 BUC 7000505 RAID MUSTE/TINTARI 400ML 12,41 2 BUC 7056688 ALCOOL SANITAR VORONA 70% 0,5L 3,77 12 BUC 3036962 DISPENSER PERETE DEZINFECTANT 1L EG 301 42,02 1 BUC 3027358 DISTRIBUITOR SAPUN 500ML 69086,P 29,41 1 BUC
- Număr anunț
- DA26309472
- Autoritate contractantă
- COMUNA SAHATENI (CUI 4055726)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 622,44 RON
- Valoare atribuită
- 622,44 RON
- Data publicării
- 10.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.