Atribuită
Cumpărare directă
Nr. Denumire produs Cantitate UM Pret total fara TVA Valoare fara TVA 1 Hartie copiator A4 500 coli/top TOP 41.00 11.40 467.40 2 Hartie copiator A3 80g 500/top Top 1.00 27.10 27.10 3 Pix unica folosinta Forster BUC 20.00 0.17 3.40 4 Pix unica folosinta Forster BUC 6.00 0.17 1.02 5 Roller varf conic 0.3mm Schneider Xtra 823 BUC 6.00 4.50 27.00 6 Roller varf conic 0.3mm Schneider Xtra 823 BUC 2.00 6.65 13.30 7 Creion guma BUC 11.00 0.18 1.98 8 Dosar plastic sina cu gauri BUC 100.00 0.27 27.00 9 Dosar plastic sina cu gauri BUC 100.00 0.27 27.00 10 Dosar plastic sina cu gauri BUC 100.00 0.27 27.00 11 Dosar plastic sina cu gauri BUC 60.00 0.27 16.20 12 Folie protectie documente A4 Standard 100/set SET 11.00 6.90 75.90 13 Biblioraft A4 PP 75mm Forster Buc 25.00 5.20 130.00 14 Biblioraft A4 PP 50mm Forster BUC 10.00 5.20 52.00 15 Textmarker Forster Buc 6.00 0.48 2.88 16 Textmarker Forster Buc 5.00 0.48 2.40 17 Textmarker Forster Buc 1.00 0.48 0.48 18 Marker CD/DVD Ico BUC 4.00 1.21 4.84 19 Marker permanent Forster BUC 4.00 0.79 3.16 20 Banda adeziva 18mmx33m Rola 5.00 0.40 2.00 21 Ace cu gamalie 50g/cutie Forster Cutie 2.00 1.64 3.28 22 Capse #24/6 1000/cutie Novus Cutie 18.00 0.96 17.28 23 Capse #26/6 1000/cutie Forster Cutie 4.00 1.30 5.20 24 Fluid corector NN 20ml BUC 8.00 2.26 18.08 25 Aparat banda corectoare 5mmx8m BLISTER 12.00 3.48 41.76 26 Capsator 30 file Novus Stabil BUC 2.00 15.50 31.00 27 Foarfeca 16cm BUC 1.00 4.30 4.30 28 Agrafe 28mm
- Număr anunț
- DA26323995
- Autoritate contractantă
- Comuna Manesti (CUI 2843817)
- Furnizor / câștigător
- AUSTRAL TRADE SRL (CUI 3738836)
- Cod CPV
- 30199000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.231,25 RON
- Valoare atribuită
- 1.231,25 RON
- Data publicării
- 11.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.