Atribuită
Cumpărare directă
1 C015 Catalog pentru invatamant prescolar - coperta duplex buc. 5 1.65 8.24 1.56 2 C021a Registru matricol pentru clasele I-VIII, pt 200 elevi (format A4) - coperta hartie arhiva buc 1 16.82 16.82 3.20 3 C028b Catalog pentru invatamantul primar (clasele I-IV),36 elevi - coperta imitatie piele buc. 8 15.90 127.19 24.17 4 C028c Catalog pentru clasa pregatitoare, (clasa 0), 36 elevi - coperta imitatie piele buc 2 15.90 31.80 6.04 5 C031 Catalog pentru invatamantul gimnazial (clasele V-VIII),36 elevi - coperta imitatie piele buc 8 15.90 127.19 24.17 6 C043 Carnet de elev pentru invatamantul primar buc. 20 0.98 19.66 3.74 7 C044 Carnet de elev pentru invatamant gimnazial buc. 30 0.98 29.50 5.60 8 C063 Stat pentru plata burselor buc. 20 0.14 2.86 0.54 9 C087 Registru unic pentru invatamantul gimnazial, postliceal si de maistri - coperta arhiva buc. 1 16.82 16.82 3.20 10 C090 Condica pentru evidenta prezentei personalului didactic - coperta arhiva buc. 4 27.83 111.33 21.15 11 C093 Registru pentru inspectii scolare - coperta arhiva buc. 1 14.63 14.63 2.78 12 C096 Registru intrari-iesiri - coperta arhiva buc. 5 16.82 84.12 15.98 13 SS14 Registru procese verbale consiliu de administratie - coperta arhiva buc. 1 16.82 16.82 3.20 14 P034 Bon de consum (format 10x30, fata-verso, 100 file) buc 4 3.45 13.82 2.62 15 P036 Ordin de deplasare – delegatie buc. 2 3.36 6.72 1.28 16 P063 Fisa de magazie buc 200 0.12 23.53 4.47
- Număr anunț
- DA26292405
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA SAT TARICENI COMUNA SIRNA (CUI 29055446)
- Furnizor / câștigător
- ACTONPRES GROUP SRL (CUI 25155248)
- Cod CPV
- 22900000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 651,05 RON
- Valoare atribuită
- 651,05 RON
- Data publicării
- 08.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.