Atribuită Cumpărare directă

Pachet medii de cultura- 1. Agar Bacteriologic 1 buc; 2. Agar PCA 2 buc; 3. Agar TSA 1 buc; 4. Agar XLD 5 buc; 5. Apa peptonata tamponata 25; 6. bulion MKTTN 3 buc;

Număr anunț
DA26303371
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR GIURGIU (CUI 4791420)
Furnizor / câștigător
ALL LAB SYSTEMS SRL (CUI 17788699)
Cod CPV
24931250-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.866,96 RON
Valoare atribuită
3.866,96 RON
Data publicării
09.09.2020 00:00
Data finalizării
10.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.866,96 RON

din 3.866,96 RON estimat