Atribuită Cumpărare directă

*GRUPE SANGUINE seruri hemotest, transfuzie, Papaina, flx10ml, cod C32TR1001 NUMAR DE REFERINTA: C32TR1001-S PRET DE CATALOG: 39,79 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: FLACOANE x10 ml COD SI DENUMIRE CPV: 33696100-6 Reactivi pentru determinarea grupelor sanguine (Rev.2) DESCRIERE: *GRUPE SANGUINE seruri hemotest, serologie transfuzie - Papaina, valabilitate maxima 12 luni de la d... mai departe 1 Increase value Decrease value 39,79 39,79 *TESTE RAPIDE-HAV IgM, ser/plasma, x25 casete, cod C61RT1024 NUMAR DE REFERINTA: C61RT1024-S PRET DE CATALOG: 74,75 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: kit x 25 casete COD SI DENUMIRE CPV: 33141625-7 Truse de diagnosticare (Rev.2) DESCRIERE: *TESTE RAPIDE - HAV IgM, kit x25casete + buffer, ser/plasma, cod C61RT1024 livrare in SEPTEMBRIE 2... mai departe 1 Increase value Decrease value 74,75 74,75 *LATEX-RPR, x500, cod C23LX1005 NUMAR DE REFERINTA: C23LX1005-S PRET DE CATALOG: 60,00 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: KIT x 500 teste COD SI DENUMIRE CPV: 33141625-7 Truse de diagnosticare (Rev.2) DESCRIERE: *LATEX - RPR, rapid plasma reagin, din ser/plasma, kit x500 teste, contine: RPR carbon antigen, cont... mai departe 1 Increase value Decrease value

Număr anunț
DA26260779
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3627587)
Furnizor / câștigător
TODY LABORATORIES INT. SRL (CUI 4134935)
Cod CPV
33696100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
174,54 RON
Valoare atribuită
174,54 RON
Data publicării
04.09.2020 00:00
Data finalizării
05.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

174,54 RON

din 174,54 RON estimat