Atribuită Cumpărare directă

Pachet cartuse si tonere imprimante: • CARTUS TN 3380Brother 8950DW 4 buc x 45 lei+tva • Toner 841769 pt. Ricoh MP2501 2 buc x 105lei+TVA • Cartus TN321 negru pt Brother 8350 2 buc X158 LEI+TVA • Cartus TN321 colorat cyclame pt Brother 8350 1 buc X158 LEI+TVA • Cilindru pt.Brother 8950DW DR-3300 2 buc X 65 LEI+TVA • Toner TN 323 Konica Minolta BIZHUB 227 2 buc X 135 LEI+TVA • Cartus 718 MABK pt. Canon MF8580 Cdw 2 buc X 45LEI+TVA • Cartus Canon Pixma MG 6650 2 buc negru+1 buc fiecare culoare X 10 LEI+TVA

Număr anunț
DA26259399
Autoritate contractantă
GARDA FORESTIERA CLUJ (CUI 16453440)
Furnizor / câștigător
MANOPRINTING SYSTEM SRL (CUI 18088960)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.404 RON
Valoare atribuită
1.404 RON
Data publicării
03.09.2020 00:00
Data finalizării
04.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.404 RON

din 1.404 RON estimat