Atribuită
Cumpărare directă
Furnizare a doua televizoare LG 55SM8050, 139 cm, Smart, 4K UHD, LEDTelevizor LED Smart LG 55SM8050 NanoCell, 139 cm, 4K Ultra HD, avand caracteristicile complete detaliate la adresa: https://carrefour.ro/produse/televizor-led-smart-lg-55sm8050-nanocell-139-cm-4k-ultra-hd-19-44501869
- Număr anunț
- DA26268698
- Autoritate contractantă
- Autoritatea de Supraveghere Financiara (CUI 31588130)
- Furnizor / câștigător
- CARREFOUR ROMANIA SA (CUI 11588780)
- Cod CPV
- 32324000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.873,78 RON
- Valoare atribuită
- 4.873,78 RON
- Data publicării
- 04.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.