Atribuită Cumpărare directă

Pachet materiale de curatenie 1.Manusi menaj -Mml, Mmxl - 10set 2.Detergent pardoseala 5L-Xdmas5lav - 8 buc 3.Detergent pardoseala 5L - Xdpbg5 - 2 buc 4.Detergent geamuri 5L- Xdg5 - 2 buc 5.Săpun lichid 5L- Xsl5 - 10 buc 6.Rezerva Mop 250 - 10 buc 7.Coada lemn 110cm - 9777 - 10 buc 8.Matura europa - 3000 - 10 buc 9.Galeata storcator - 1130 set -4 buc 10.Saci menaj 35 L - Gsm435 - 20 role 11.Saci menaj 60 L - Gsm460galben - 10 role 12.Hartie igienică 3 str. - Hig3a24x - 60 set 13.Prosop Pliat V eco - Rvv20 - 20 bax

Număr anunț
DA26327800
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic "Ioan C. Stefanescu" Iasi (CUI 4701096)
Furnizor / câștigător
GLOBAL PLAST INVEST S.R.L. (CUI 26553055)
Cod CPV
39830000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.214,45 RON
Valoare atribuită
2.214,45 RON
Data publicării
14.09.2020 00:00
Data finalizării
15.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.214,45 RON

din 2.214,45 RON estimat