Atribuită Cumpărare directă

Gel dezinfectant pentru maini, biocid, avizat de INS, 85% alcool, capacitate 500 ml (24 buc) + rezerve de 5 litri (2 buc)

Număr anunț
DA26259706
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Nr.1 Blagesti (CUI 29165392)
Furnizor / câștigător
DARI MAN SRL (CUI 14269522)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.004,62 RON
Valoare atribuită
1.004,62 RON
Data publicării
03.09.2020 00:00
Data finalizării
04.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.004,62 RON

din 1.004,62 RON estimat