Atribuită Cumpărare directă

Sapun lichid antibacterian Fabi 5litri Caracteristici: Sapun lichid alb cu putere bactericida. Indeparteaza microorganismele, protejeaza si catifeleaza pielea. Avize Ministerul Sanatatii. Pret pe bidon de 5 litri. Sapun lichid de calitate superioara.

Număr anunț
DA26259079
Autoritate contractantă
JUDETUL HUNEDOARA (CUI 4374474)
Furnizor / câștigător
SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI 18350009)
Cod CPV
33711900-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.960 RON
Valoare atribuită
1.960 RON
Data publicării
03.09.2020 00:00
Data finalizării
04.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.960 RON

din 1.960 RON estimat