Atribuită
Cumpărare directă
Pat gradinita stivuibil NUMAR DE REFERINTA: MO501001 PRET DE CATALOG: 109,16 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 19520000-7 Produse din plastic (Rev.2) DESCRIERE: Pat recomandat pentru camera de odihna din gradinite si scoli. Avantaje: - Rezistent multumita cadru... mai departe 75 Increase value Decrease value 109,16 8.187,00 Saltea pat stivuibil NUMAR DE REFERINTA: DGM5.6 PRET DE CATALOG: 37,73 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 39143112-4 Saltele (Rev.2) DESCRIERE: Saltea pentru o persoana. - Invelitoare de baza in functie de stocul disponibil - Material poliuret... mai departe
- Număr anunț
- DA26259172
- Autoritate contractantă
- Gradinita cu program prelungit nr. 4 (CUI 4567904)
- Furnizor / câștigător
- AAD TOTAL ADMINISTRATION SRL (CUI 15016633)
- Cod CPV
- 19520000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.016,75 RON
- Valoare atribuită
- 11.016,75 RON
- Data publicării
- 03.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.