Atribuită Cumpărare directă

Carnete bonuri valorice carburanti auto - suplimentare prin Act aditional la Contract 3243/16.03.2020

Număr anunț
DA26273166
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL DOLJ (CUI 4332118)
Furnizor / câștigător
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI 12751583)
Cod CPV
09100000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.285,72 RON
Valoare atribuită
14.285,72 RON
Data publicării
07.09.2020 00:00
Data finalizării
07.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.285,72 RON

din 14.285,72 RON estimat