Atribuită Cumpărare directă

LAPTOP14 HP PROBOOK 640 G1 INTEL I5-4210M 2.6-3.2/16/SSD 240 + WIND 10 PRO

Număr anunț
DA26258998
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA CIURULEASA (CUI 12857577)
Furnizor / câștigător
INFOGRUP SRL (CUI 8266084)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.679,83 RON
Valoare atribuită
1.679,83 RON
Data publicării
03.09.2020 00:00
Data finalizării
04.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.679,83 RON

din 1.679,83 RON estimat