Atribuită Cumpărare directă

PACHET BIROTICA-PAPETARIE:BIBLIORAFTURI,HARTIE XEROX,DOSARE PLASTIC SINA

Număr anunț
DA26270557
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA DOBA (CUI 17375080)
Furnizor / câștigător
PROMO CRIS 2000 (CUI 27242324)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
403,27 RON
Valoare atribuită
403,27 RON
Data publicării
07.09.2020 00:00
Data finalizării
08.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

403,27 RON

din 403,27 RON estimat