Atribuită
Cumpărare directă
FURNIZARE PRODUSE DE INGRIJIRE PERSONALA PENTRU STRUCTURILE FUNCTIONALE DIN SUBORDINEA DGASPC BUZAU, de pe raza mun.Buzau, Rm. Sarat, Smeeni,Pogoanele,Beceni,Stilpu, Vintila Voda, conform Notelor de comanda transmise de fiecare din structurile functionale din subordinea DGASPC BUZAU, a cerintelor precizate in anuntul de publicitate nr.ADV1166119/31.08.2020 si a ofertei depuse. APARATE RAS UNICA FOLOSINTA -GILETTE-cu 2 lame =1050Buc.*0.70 lei/buc. HARTIE IGIENICA-3 str.;minim120 foi/rola,lungime rola-minim14 metri;,densitate hartie=16grame/mp,celuloza100%=9050Buc.*0.59 lei/buc; PASTA DE DINTI -COLGATE-100ml =627Buc.*2.92 lei/buc; PASTA DE RAS -PALMOLIVE- 65 grame =260Buc.*4.44 lei/buc; SAMPON DE PAR- TEO-400ml =907buc.*3.86 lei/buc. SAPUN SOLID -TEO-100grame =827Buc.*1.28lei/buc; SAPUN LICHID-TEO-REZERVA-800ml=948Buc.*5.39lei/buc; SAMPON COPII-JOHNSONS BABY-300ml =70Buc.*4.18lei/buc; SAPUN PTR.COPII-JOHNSONS BABY-100grame=70Buc.*1.60lei/buc; ULEI PENTRU COPII-JOHNSONS BABY-300ml =5Buc.*5.91lei/buc.
- Număr anunț
- DA26282010
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Buzau (CUI 17091470)
- Furnizor / câștigător
- DANCRISOR IMPEX SRL (CUI 29246829)
- Cod CPV
- 33700000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.163,19 RON
- Valoare atribuită
- 19.163,19 RON
- Data publicării
- 08.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.