Atribuită Cumpărare directă

Ardei gras proaspat, sanatos, calitatea I, pt. umput; Banane, proaspete, sanatose, calitatea I; Cartofi, calitatea I, sanatosi; Ceapa , sanatoasa , calitatea I; Lamai, sanatoase, proaspete , calitatea I ; TELINA sanatoasa, proaspata ; Usturoi uscat, sanatos, calitatea I;

Număr anunț
DA26309433
Autoritate contractantă
Centrul de Recuperare si Reabilitare Neuropsihiatrica pentru Persoane Adulte cu Handicap Nedelea (CUI 2843507)
Furnizor / câștigător
FLOLIV DISTRIBUTION SRL (CUI 27686041)
Cod CPV
03221230-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
933,80 RON
Valoare atribuită
933,80 RON
Data publicării
10.09.2020 00:00
Data finalizării
11.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

933,80 RON

din 933,80 RON estimat