Atribuită Cumpărare directă

tine loc de com ferma ref ti din 2.9.2020 gestioanr cristi vreau doar 120 varfuri jumate de cutie

Număr anunț
DA26268186
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE CLUJ (CUI 4485715)
Furnizor / câștigător
SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI 14446373)
Cod CPV
33954000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.337,19 RON
Valoare atribuită
6.337,19 RON
Data publicării
04.09.2020 00:00
Data finalizării
07.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.337,19 RON

din 6.337,19 RON estimat