Atribuită Cumpărare directă

Asigurare RCA Microbus Opel Movano Cap cilindrica – 2.299 cmc Putere 110 kw Nr locuri 17 MM - 3.890 kg, Nr auto AR01PRC, Perioada asigurata 12 luni – 13.09.2020-12.09.2021 Prima de asigurare : 1.534,67 ron

Număr anunț
DA26259604
Autoritate contractantă
Orasul Curtici (CUI 3519402)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.534,67 RON
Valoare atribuită
1.534,67 RON
Data publicării
03.09.2020 00:00
Data finalizării
04.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.534,67 RON

din 1.534,67 RON estimat