Atribuită
Cumpărare directă
Obiectul contractului cansta in repararea si întretinerea autovehiculelor din cadrul parcului auto al UAT Comuna Margineni. Gama de servicii include urmatoarele operatiuni: a) Diagnoza; b) Reparaţii mecanice şi electrice; c) Reparaţii de tinichigerie şi vopsitorie; d) Revizii tehnice periodice la numărul de km parcurși, conform specificațiilor din cartea tehnică, sau la fiecare 6 luni de exploatare; e) Revizii speciale la trecerea de la un sezon la altul (1-15 martie şi 1-15 octombrie); parcul auto al Comunei Margineni este format din urmatoarele autovehicule si utilaje pentru care este necesara asigurarea service-ului: Nr. crt Tipul/marca Nr de inmatriculare Anul fabricatiei Masa (kg) 1.Microbuz/Ford Cibro BC 18 MAP 2012 4600 2.Autobuz/Man BC 30 MAP 2000 11.700 3.Microbuz/ Opel Movano-Cibro BC 40 MAP 2015 3890 4.Microbuz/ Mercedes Benz BC 46 MAP 2015 3500 5. Autoutilitara/Iveco Ford BC 31 MAP 2002 7500 6.Tractor/Mccormick BC 800 2004 6000 7.Buldoexcavator/Komatsu BC 801 2010 8500 8.Incarcator telescopic-PRB BC 750 2000 5000
- Număr anunț
- DA26276562
- Autoritate contractantă
- COMUNA MARGINENI (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI MARGINENI) (CUI 4591627)
- Furnizor / câștigător
- DANIELE AUTO COMPANY SRL (CUI 35316503)
- Cod CPV
- 50112000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.000 RON
- Valoare atribuită
- 12.000 RON
- Data publicării
- 07.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.