Atribuită Cumpărare directă

REGISTRU DE CASA A4 AUTOCOPIATIV 2 EX.=4buc, HARTIE COPIATOR A4 80G/MP 500COLI/TOP=18buc, DISPOZITIE DE PLATA/INCASARE=4buc. În cazul in care Furnizorul nu reuseste sa-si indepl.obligatiile asumate prin comanda, atunci Achizitorul are dreptul de a solicita, ca penalitati o suma echiv.cu 0,1% din oblig.nerealiaz.din pretul comenzii,pt. fiecare zi de intarziere,pana la indepl.efectiva a obligatiilor.Val.penalitatilor nu va putea depasi debitul initial pt. care s-a calculat. In cazul in care Achizitorul nu isi onoreaza obligatiile de plata in termenul convenit, Furnizorul are dreptul de a solicita, ca penalitati,o suma echivalenta cu 0,1% din plata neefectuata, pentru fiecare zi de intarziere.Valaoarea penalitatilor nu va putea depasi valoarea debitului initial pentru care s-au calculat.

Număr anunț
DA26261170
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA "ADMINISTRATIA FLUVIALA A DUNARII DE JOS" GALATI (CUI 1644670)
Furnizor / câștigător
ARION SRL (CUI 1616816)
Cod CPV
22822000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
266,76 RON
Valoare atribuită
266,76 RON
Data publicării
04.09.2020 00:00
Data finalizării
07.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

266,76 RON

din 266,76 RON estimat