Atribuită Cumpărare directă

Autoritatea contractantă dorește să achiziționeze 2 complete (bucăți) imprimantă multifuncțională, conform ofertei transmise de dvs. ca urmare a anunțului de publicitate ADV1167150.

Număr anunț
DA26268572
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Dealul Spirii" Bucuresti - Ilfov (CUI 33949746)
Furnizor / câștigător
TOP TECH (CUI 2114184)
Cod CPV
30232100-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.330 RON
Valoare atribuită
9.330 RON
Data publicării
04.09.2020 00:00
Data finalizării
07.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.330 RON

din 9.330 RON estimat