Atribuită Cumpărare directă

Putere(Wp) : 80w Tensiune maximă (Vmp): 18.0 V Curentul maxim (Imp) 4.44 A Tensiune circuit deschis (Voc) 22.32 V Curent de scurt circuit (Isc) 4.49 A Lungime(mm) : 1000 Latime (mm) : 510 Grosime (mm) : 35

Număr anunț
DA26258984
Autoritate contractantă
Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
Furnizor / câștigător
PULSAR S.R.L. (CUI 6407144)
Cod CPV
09331000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.679 RON
Valoare atribuită
4.679 RON
Data publicării
03.09.2020 00:00
Data finalizării
04.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.679 RON

din 4.679 RON estimat