Atribuită Cumpărare directă

Autoritatea contractanta doreste achizitionarea unui nr.de 200.000 buc. de masti chirurgicale in 3 straturi cu CE Certificate Directive 93/42/EEC Annex V Production Quality Assurance Medical Devices.

Număr anunț
DA26279231
Autoritate contractantă
COMUNA BRANESTI (CUI 4420724)
Furnizor / câștigător
INL BRAND SRL (CUI 25377120)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
120.000 RON
Valoare atribuită
120.000 RON
Data publicării
07.09.2020 00:00
Data finalizării
08.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

120.000 RON

din 120.000 RON estimat