Atribuită Cumpărare directă

Laptop DELL Inspiron 15 15.6 Fhd I3-1005g1 4g 256gb Ssd Bk

Număr anunț
DA26297726
Autoritate contractantă
COMUNA LIVEZI (PRIMARIA LIVEZI) (CUI 4278132)
Furnizor / câștigător
SIF SISTEM SRL (CUI 16368859)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.760 RON
Valoare atribuită
1.760 RON
Data publicării
09.09.2020 00:00
Data finalizării
11.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.760 RON

din 1.760 RON estimat