Atribuită Cumpărare directă

Pachet servicii medicale medicina muncii, pentru salariatii Administratiei Domeniului Public Alexandria, pentru o perioada de 12 luni. Serviciile medicale se vor presta conform Legii Securitatii si Sanatatii in munca nr. 319/2006, H.G. 1425/2006, H.G. 355/2007.

Număr anunț
DA26273739
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC ALEXANDRIA (CUI 13924437)
Furnizor / câștigător
BRAIN S.R.L. (CUI 5213999)
Cod CPV
85147000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.500 RON
Valoare atribuită
10.500 RON
Data publicării
07.09.2020 00:00
Data finalizării
09.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.500 RON

din 10.500 RON estimat