Atribuită Cumpărare directă

Stator 103/025-6L NBL Strainst.st(with coolar) TSE pentru pompe SEEPEX MD-025-6 L

Număr anunț
DA26266134
Autoritate contractantă
Compania de Apa Oltenia SA (CUI 11400673)
Furnizor / câștigător
SECURITY SERVICE INSTALL S.R.L. (CUI 40634295)
Cod CPV
48921000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.400 RON
Valoare atribuită
2.400 RON
Data publicării
04.09.2020 00:00
Data finalizării
07.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.400 RON

din 2.400 RON estimat