Atribuită
Cumpărare directă
Transformator 85/265VAC; 9÷15V; 1,5A 10 28.56 285.60 2 31172000 Transformator 85/265VAC; 5V; 15V; 1,5A; 600mA; 12W 10 28.56 285.60 3 31172000 Transformator 85/265VAC; 3,3÷6,5V; 8,5÷17V; 5A; 3A 5 53.55 267.75 4 31172000 Transformator 85/265VAC; 9÷15V; 9÷15V; 1,5A; 1,5A 10 28.56 285.60 5 31172000 Transformator 85/265VAC; 2÷4V; 3÷6V; 1,8A; 1,2A 10 28.56 285.60 Conform oferta 76 componente electronice nr 53/9.09.2020
- Număr anunț
- DA26307454
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02512/C (CUI 4193044)
- Furnizor / câștigător
- TECHNOLOGY IMPLEMENTATION SRL (CUI 36890406)
- Cod CPV
- 31172000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.410,15 RON
- Valoare atribuită
- 1.410,15 RON
- Data publicării
- 10.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.