Atribuită
Cumpărare directă
WEB CAM A4TECH PK-910H, Chipset: SONIX 2279+ 2053,Microfon incorporate,Rata cadre: 30fps Rezoluție maximă video:1920*1080,Format video: MJPG / YUY2 Senzor: CMOS 2.0 Mega pixeli pentru imagine Control automat: Saturație, contrast, acutanță, echilibru de alb, expunere Conector USB2.0, Plug and play,Compatibilitatea sistemului: Windows XP, Vista, 7,8,10 & Mac
- Număr anunț
- DA26268871
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL "IANCU DE HUNEDOARA' (CUI 3628817)
- Furnizor / câștigător
- UNITECH COMPUTER SRL (CUI 13805410)
- Cod CPV
- 30237240-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.126,04 RON
- Valoare atribuită
- 3.126,04 RON
- Data publicării
- 04.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.