Atribuită
Cumpărare directă
Pachet consumabile – 5 articole: cap cosit, rezervă fir nailon, ulei amestec, ulei motoare 2T, cuţit: Cap de cosit cu fir Stihl AutoCut 26-2,pentru motocoasa STIHL FS240 1 buc; Rezervă fir nylon pentru cosit rotund Stihl 2,4 mm, pentru motocoasa STIHL FS240, rolă de minim 250 m 1 buc; Ulei amestec motor Stihl 2 T, pentru motocoasa STIHL FS240 (proporția de amestec – 20 ml ulei /1 l benzină) / 1 litru 2 buc; Ulei pentru motoare în 4 timpi Honda 10W-30, pentru motorul Honda GCV160 (care echipează mașina de tuns gazon Husqvarna LC356V) / 1 litru 2 buc; Cuțit pentru mașina de tuns gazon Husqvarna LC 356V 1 buc. În conformitate cu Formularul dvs de oferta transmis pe adresa de email achizitii@cjalba.ro , inregistrat la registratura Consiliului Judetean Alba sub nr. 19.980/07.09.2020. Operatorii economici care se află în situații potential generatoare de conflict de interese in sensul art. 59-60 din Legea 98/2016, vor refuza prezenta achiziție directă. Persoanele cu functii de decizie din cadrul autorităţii contractante sunt publicate pe site-ul:www.cjalba.ro.
- Număr anunț
- DA26273649
- Autoritate contractantă
- UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
- Furnizor / câștigător
- AGRO-SILVA SRL (CUI 14657419)
- Cod CPV
- 42670000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 499 RON
- Valoare atribuită
- 499 RON
- Data publicării
- 07.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.