Atribuită Cumpărare directă

UPS APC Back-700VA

Număr anunț
DA26267424
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Dr. I. Cantacuzino (CUI 4203490)
Furnizor / câștigător
PMC GROUP DISTRIBUTIE SRL (CUI 17116469)
Cod CPV
31682530-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
548,99 RON
Valoare atribuită
548,99 RON
Data publicării
04.09.2020 00:00
Data finalizării
07.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

548,99 RON

din 548,99 RON estimat