Atribuită Cumpărare directă

Scule necesare lucrarii "Reparatii la Regularizare parau Poclos la Tg. Mures": disc taiere; cleste taiat beton ; burghie SDS diferite dimensiuni; dalta punct Hex; sfoara

Număr anunț
DA26279018
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE -ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA MURES (CUI 23719936)
Furnizor / câștigător
SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
Cod CPV
44511000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.368,58 RON
Valoare atribuită
1.368,58 RON
Data publicării
07.09.2020 00:00
Data finalizării
08.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.368,58 RON

din 1.368,58 RON estimat