Atribuită Cumpărare directă

- bladeRF 2.0 micro xA4 - 47MHz până la 6GHz - frecvență de eșantionare 61.44MHz - 2 × 2 canale MIMO Radio USB 3.0 SuperSpeed Software Defined Radio.

Număr anunț
DA26287186
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
FATHER EQUIPMENT S.R.L. (CUI 34714713)
Cod CPV
30215000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.400 RON
Valoare atribuită
2.400 RON
Data publicării
08.09.2020 00:00
Data finalizării
09.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.400 RON

din 2.400 RON estimat